Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani, së fundmi ka uruar mbesën e saj me rastin e ditëlindjes në mënyrën më të mirë.Remzia është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe sjell foto apo video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme dhe kështu ka vepruar mepostimin e fundit.Ajo ka publikuar një video në rrjete sociale ku i uron mbesës së saj 1 vjetorin e cila quhet Emma.Emma pranoi urimin më të mirë nga gjyshja e saj e cila ishte një këndim live nga Remzia teksa po e mbante në krahë dhe e përqafonte atë.“Mbesa ime,shpirti im sot ka ditelindjen e pareO drite o jete, vite te lumtura me fat shendet o Emma ime e urte e bukurTe don Nani pa fund”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e videos së ëmbël.https://www.instagram.com/remzie.osmani/channel/?utm_source=ig_embed